Нова котушка для закидання наживки «Free Style» SHIMANO 24 Scorpion MD 200 скоро вийде!


Хоча одне з найбільших рибальських шоу в Японії – Fishing Festival 2024 завершилося, а інше – Fishing Show Osaka 2024 тільки розпочалося сьогодні, тут є багато нових продуктів, які публікують інформацію. Ось ще одна довгоочікувана котушка, яка планується оновити – SHIMANO 24 Scorpion MD 200. Давайте разом подивимося на загальнодоступні технічні характеристики та характеристики.


Те саме ім’я Scorpion MD, але не ті самі характеристикиScorpion MD, який був представлений з концепцією можливості конкурувати в усьому світі в битвах з великою дичиною та рибою-монстром, тепер додає модель 200 розміру. Що робить його цікавим, так це те, що це не просто зменшена версія типової котушки розміру 300.


Схоже, що він має більшу місткість волосіні, ніж звичайні закидники, і його було оновлено в різних аспектах, щоб покращити зручність.


MGL – Magnum Light Spool IIIСхоже, що MGL Spool III, який став звичайним за останні роки, також включений у 24 Scorpion MD (№300 цього немає). Відома своїм легким і плавним запуском, вона має хорошу репутацію в попередніх моделях котушок.


Це повинно дозволити легке та безпроблемне закидання навіть на більших шпулях розміру 200, які, як правило, стають важчими через свою високу місткість. Розмір котушки вибрано 35 мм у діаметрі та 23 мм у ширину, що, як кажуть, сумісно з гальмівною системою SVS.


SVS Infinity Brake System з можливістю тонкого налаштуванняТакож доступний SVS Infinity, оснащений тепер широко використовуваною гальмівною системою з відцентровою силою. Однією з його привабливих особливостей є плавне регулювання, яке можна легко виконати лише за допомогою циферблата. А тепер дозвольте представити одне важливе та бажане оновлення.


На відміну від моделі №300, модель №200 оснащена аварійним люком, якого раніше не було. Цей аварійний люк є дуже бажаним доповненням, оскільки він запобігає падінню бічної панелі, вирішуючи проблему, яка існувала з моделлю №300. Завдяки цьому тепер ви можете впевнено виконувати налаштування блоку SVS у польових умовах.


Потужне та плавне намотування – X-SHIP x Micromodule GearЦе, безсумнівно, відома технічна характеристика SHIMANO. Відчуття плавного та швидкого намотування, досягнутого X-Ship та Micromodule Gear, також застосованими в корпусі моделі №300, уже є загальновизнаним фактом. Само собою зрозуміло, що це чудова функція.


Специфікація та дата випуску


Як згадувалося раніше, 24 Scorpion MD оснащений корпусом розміру 200 із вантажопідйомністю 20 фунтів-100 метрів. Для плетених шнурів він може вмістити приблизно #2-200м і #3-150м. Однак, на жаль, дата випуску наразі не визначена.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!