LIVETARGET ULTIMATE FROG - перша й єдина жаба, яка одночасно виглядає й діє як жива


Відзначений нагородами ICAST 2022 канадський бренд приманок LIVETARGET покладає великі надії на свої нещодавно випущені приманки, включаючи ULTIMATE FROG, в цьогорічній цифровій версії Showcase Best New Product першої в історії цифрову премію EFTTEX Awards, яка відбудеться у жовтні 2022 року.

Захоплення від надводного удару верхівкового хижака неперевершене. Викликання покльовок на верхівку великого окуня, щуки, судака та мускусу - найдавніших, найрозумніших і найобережніших супротивників - вимагає неперевершеного реалізму у формі та функціях. Використовуючи перевірений у боях процес досліджень і розробок, який дає видоспецифічні профілі, анатомічні деталі та бездоганні кольорові візерунки, а тепер і неймовірно реалістичні рухи та дії, майстри-приманщики з LIVETARGET вивели приманки для верхових водних жаб на новий рівень. Нова приманка LIVETARGET ULTIMATE FROG, яка безпосередньо втручається в ДНК поверхневих хижаків, є першою і єдиною приманкою для жаб, яка одночасно виглядає та діє як жива!Еволюційний тиск перетворив прісноводних верхівкових хижаків на ідеальні машини для поїдання жаб. Вистежуючи свою улюблену здобич знизу, ці мешканці глибин розпізнають не лише профіль і візерунки живої жаби у відкритій воді, але й її плавні рухи та складну поведінку, коли вона відпочиває, плаває та намагається ухилитися від нападу, що насувається. У нерухомому стані LIVETARGET ULTIMATE FROG сидить так само, як жива жаба в стані спокою, з очима прямо над поверхнею, тілом під кутом 45 градусів вниз і ногами, стиснутими під тілом, готові штовхати жабу вперед потужними поштовхами. його перетинчасті ноги. Коли кмітливий рибалка смикає або тягне LIVETARGET ULTIMATE FROG, її тіло занурюється під поверхню, а ноги з’єднуються в стегнах і колінах, витягуючись на всю довжину в ідеальному синхроні. Ідеально імітуючи дії живої жаби, яка пливе за своє життя у відкритій воді, ULTIMATE FROG тепер вразлива та піддається впливу хижаків, що ховаються внизу. Наприкінці цього кроку лапи приманки повертаються назад до тіла, коли її очі розбивають поверхню, у складній послідовності біоміметичних рухів, які оживляють LIVETARGET ULTIMATE FROG. Це не безцільні, бризкаючі, випадкові рухи нестандартної верхньої приманки - це дублювання анатомії, повторення рухів, використання еволюції. Це справді НАЙВИЖІША ЖАБА. у складній послідовності біоміметичних рухів, які оживляють LIVETARGET ULTIMATE FROG. Це не безцільні, бризкаючі, випадкові рухи нестандартної верхньої приманки - це дублювання анатомії, повторення рухів, використання еволюції. Це справді НАЙВИЖІША ЖАБА. у складній послідовності біоміметичних рухів, які оживляють LIVETARGET ULTIMATE FROG. Це не безцільні, бризкаючі, випадкові рухи нестандартної верхньої приманки - це дублювання анатомії, повторення рухів, використання еволюції. Це справді НАЙВИЖІША ЖАБА.

Середовище риболовлі у верхній воді невблаганне, і LIVETARGET ULTIMATE FROG використовує досягнення хімії та матеріалознавства, щоб протистояти суворим умовам на полі бою біля поверхні - і рибі, яка спонукає її поїсти. Корпус приманки виготовлено з міцного АБС-пластику (ABS), вдосконаленого термопластичного полімеру, вибраного за його стійкість до ударів і міцність. Унікальні потужні лапки ULTIMATE FROG виготовлені з космічної ери TPE: високоеластичний і міцний термопластичний еластомер, який захищає від гострих зубів і може багаторазово розтягуватися, але завжди повертається до своєї початкової форми. Навіщо задовольнятися тонкими пасмами та шматочками гуми, щоб нагадувати жабу, коли чудова ULTIMATE FROG використовує наукову майстерність 21-го століття, щоб одночасно виглядати ТА діяти живою? Для серйозних рибалок вибір очевидний.

Дві моделі LIVETARGET ULTIMATE FROG охоплюють широкий спектр ситуацій риболовлі на верхній воді. Знайома модель Popper має вигнуте прозоре обличчя під зав’язкою, що привертає увагу. Посилений внутрішнім брязкальцем з одним стукачем, який манить рибу з великої відстані, ULTIMATE FROG Popper ідеально підходить для умов, які вимагають метушні, а модель ULTIMATE FROG Finesse з її безшумним і непомітним рухом - для переконливої ​​презентації під час риболовлі поруч із укриттям або поза ним. Обидві моделі ULTIMATE FROG оснащені добре розташованим одинарним гачком Mustad UltraPoint, який забезпечує неперевершений відсоток зачеплення під час риболовлі біля поверхні.

LIVETARGET ULTIMATE FROG Popper і LIVETARGET ULTIMATE FROG Finesse доступні у розмірах: 50 мм. (2 дюйма) і 21 грам (3/4 унції) та 63.5 мм. (2 1/2 дюйма) і 28 грам (1 унція), 8-ми біоміметичних кольорах: Green/Yellow (зелений/жовтий), Emerald/Brown (смарагдовий/коричневий), Tan/Brown (жовто-коричневий/коричневий), Albino/White (альбінос/білий), Brown/Black (коричневий/чорний), Black/Black (чорний/чорний), Fluoro Green/Yellow (флуоро зелений/жовтий), Emerald/Red (смарагдовий/червоний), та постачаються зі змінним набором ніжок, щоб забезпечити довговічність приманки.Підібрати ефективну поверхневу приманку для риболовлі та купити приманки на щуку ви можете відвідав рибацький магазин Rybalka.ua.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!