Yama Craw - нова силіконова креатура від Yamamoto Baits


Yamamoto Baits з гордістю представляє абсолютно нову креативну силіконову приманку Yama Craw, створену для забезпечення щільного та швидкого дійства, якому риба не може протистояти, та яка обов’язково заповнить порожнечу як у лінійці приманок Yamamoto, так і в самій рибальській промисловості.

"Наш новий Yama Craw має поєднання розміру, форми та дії, що робить його переможцем у всіх типах води", - каже професіонал Yamamoto Коді Мейер (Cody Meyer). "Ця наживка протестована, натхненна природою та схвалена рибою".


"Формула дозволяє оснастити Yama Craw безліччю способів", - пояснює Кріспін Поулі (Crispin Powley), віце-президент із риболовлі для GSM Outdoors. "Yama Craw підніметься кожного разу, коли торкнеться дна, імітуючи природну оборонну позу раків. Плаваючі кігті дозволять вам ловити рибу так повільно, як вам потрібно".Рак Yamamoto Yama Craw створений на основі нової формули від Ямамото "Mega Floater Formula", яка передбачає більш м’який пластик і плаваючу приманку, доступний у розмірі 10 сантимнтрів (4 дюйма) і 19 уловистих рибальських кольорах (fish-catching colors) та коштує в США за роздрібною ціною $7.99Підібрати і купити цікаві силіконові приманки ви можете відвідав рибацький магазин Rybalka.ua.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!