Всесвітньо відомий бренд приманок ZipBaits тепер доступний в Австралії


Frogleys Offshore надає австралійським рибалкам доступ до всесвітньо відомого японського бренду приманок: компанія забезпечила ексклюзивні права на розповсюдження приманок, вироблених компанією ZipBaits, дуже шанованою назвою в галузі. Майкл Старкі, директор Frogleys Offshore, сказав, що це стратегічне партнерство знаменує значний розвиток, гарантуючи, що рибалки в Австралії продовжуватимуть мати доступ до найсучаснішого рибальського спорядження.

«Ми дуже раді об’єднати зусилля з ZipBaits, компанією, яка поділяє нашу пристрасть до досягнення досконалості в рибальській промисловості», – сказав Старкі. «Ця співпраця принесе австралійським рибалкам новий рівень інновацій та продуктивності.

Ми віримо, що наші клієнти заслуговують на найкраще, і це партнерство дозволяє нам пропонувати їм саме це. Це придбання розширить нашу пропозицію продуктів і дозволить нам надавати нашим клієнтам повний асортимент продукції від верху до низу.

Це також підкреслює рішучість Frogleys Offshore залишатися в авангарді галузі, надаючи рибалкам найновіші та найефективніші інструменти для покращення їхніх риболовних пригод».

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!