Сонцезахисні окуляри Leupold Performance Eyewear


Компанія Leupold & Stevens, Inc., відома по всьому світу як виробник висококласних оптичних прицілів, біноклів і далекомірів, анонсувала широку лінійку окулярів, які розроблялися з урахуванням жорстких вимог і стандартів, щоб їх могли носити не тільки любителі, а й професіонали, які беруть участь в змаганнях зі стендової стрільби, а також співробітники правоохоронних органів, мисливці і співробітники армійських підрозділів.

У лінійці Performance Eyewear п'ять моделей - Кatmai, Becnara, Packout, Switchbac і Tracer. Компанія Leupold гарантує, що новинки є одними з найдосконаліших у світі і увібрали в себе весь 113-річний досвід виробництва оптики Leupold.

Три з п'яти моделей відповідають стандарту захисту зору від осколків ANSI Z87.1. Все окуляри відрізняються наявністю легкої полімерної оправи і дорогими поляризованими лінзами з захистом від абразивного впливу. При виробництві окулярів використовуються фірмові технології Leupold Guard-ion (гідрофобна покриття), Diamondcoat (захист від подряпин), Daylight Max (захист від ультрафіолету).

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!