Сонцезахисні окуляри Oakley Portal / Portal X


Компанія Oakley доповнила свою колекцію спортивних сонцезахисних окулярів двома новими моделями з назвою Portal і Portal X. Нові захисні окуляри виділяються своїм щодо класичним дизайном, який підійде як для заняття спортом, так і для повсякденного носіння, при це використовуються сучасні, легкі і міцні матеріали, а також лінзи з технологією Prizm і Prizm Polarized.

Між собою моделі сонцезахисних окулярів Portal і Portal X відрізняються тільки формою і розміром оправи, в версії Portal X вона менше і має більш традиційну форму. Дужки і оправа нових окулярів виконані з легкого, гнучкого і міцного полімерного матеріалу марки O Matter, який на дужках і в носовій зоні доповнений противоскользящим вставками з еластичного матеріалу Unobtainium. Лінзи виготовляють з міцного полікарбонату марки Plutonite з дотриманням технології High Definition Optics (HDO), а також Prizm, або Prizm Polarized, які, в свою чергу, збільшують насиченість кольорів, підвищують загальну контрастність і деталізацію. Лінзи забезпечують необхідний захист органів зору від можливих механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання (UVA, UVB, UVC) і синіх світлових хвиль довжиною до 400 нанометрів.

Версія Oakley Portal X вже пропонується в шести варіантах виконання, по три варіанти кольору для Prizm і Prizm Polarized, тоді як Oakley Portal поки тільки в чотирьох. Рекомендована роздрібна вартість моделей, в базовому виконанні і комплектації, однакова, і не перевищує $146.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!