Електромобіль BMW i3 Urban Suite Concept 2020


На Міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2020 в США, яка пройде з 7 по 10 січня в Las Vegas Convention Center, BMW продемонструє своє бачення майбутньої мобільності. Щоб дати семирічному електромобілю нове життя, BMW представить i3 Urban Suite, який буде перетворений в мобільну розкішну вітальню.

Велика частина салону BMW i3 Urban Suite перетворена на величезний диван з підставкою для ніг, пофарбованої в яскраво-синій колір. Зліва від дивана розташований невеликий столик, а зі стелі спускається екран, на якому можна в дорозі подивитися фільм. Задня частина салону отримала власну звукову зону, але ніяких параметрів аудіо-системи баварці не розголошують. Але проголошують, що пасажирові буде запропоновано високоякісне гостинне простір, що не відрізняється по комфорту від розкішного готельного номера.

Місце водія залишилося стандартним для BMW i3, як і силова установка. Але не це головне. Головне, що баварцям вдалося довести, що комфортабельна поїздка не завжди пов'язана з великим позашляховиком або лімузином.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!