Огляд Southern Pro Tiny Worms


Є кілька дуже ефективних рибальських приманок, які, здається, залишаються поза увагою або не помічаються, тому що вони не схожі на все інше на ринку. Але часто саме тому вони настільки таємно ефективні. Я випадково натрапив на один із них цього року з Southern Pro Tiny Worm. Я великий шанувальник пластику Southern Pro і роками використовував їхні Stinger Shads, Hot Grubs і Hustler Tubes, щоб ловити тисячі краппі та синьожаберних. Але цього року я знову почав ловити форель після приблизно десятирічної перерви. І це один із тих рідкісних риболовів, які ловлять усе. Я був справді вражений тим, скільки синьожаберів, краппі та форелі мені вдалося зловити на цих хробаків цього сезону. Зараз я розберусь чому.УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ТІЛА


Southern Pro Tiny Worm має тіло хробака довжиною 2 дюйми зі ступінчастим хвостом і ребристим тілом з мікровідростками. Усі ці елементи завершуються пластиком, який ледь помітно мерехтить на дні, коли його перетягують по гальці або повільно пливуть у воді. Відростки та ребра дають приманці найменшу вібрацію, що змушує хвіст ворушитися та мерехтіти, коли хвіст обертається, щоб тріпотіти. Я можу сказати вам, що наживка за допомогою цих рухів містифікує різні види риб. Це було неймовірно, наскільки добре це спрацювало для мене цього року.


Це цікаво, тому що коли я вперше отримав приманки, я був менш ніж вражений. Я не знаю чому, але здавалося, що приманка нічого не дасть. Майже ніби це був грубий дизайн, який не був вдосконалений. Але це не те, що думала риба....АБО ВЕСЛО


Хвіст унікальний. Він має форму сходів і дещо прямокутний. Але це пурхання тонко відштовхує хробака і виглядає дуже природно у воді. Звідки я знаю, що це виглядає природно. Ну риба мені показала.


Я досліджував новий струмок, на якому я ніколи не був кілька тижнів тому. Мені сказали, що в струмку є форель, тож я пробирався вгору по течії, дивлячись у джин, намагаючись помітити форель. Нарешті я зміг знайти кілька глибших лунок і змусив форель почати слідувати за приманками з тіні. Мені довелося кілька разів врізати та кусати інші приманки. Я спробував дуже реалістичні жорсткі приманки для гольяна. Я пробував ложки. Спробував спінери. Я спробував пару натуральних джигів. І нарешті я проїхав, поки не дістався до Крихітного Хробака (Tiny Worms). Я поставив його на головку вагою 1/32 унції і почав просто намотувати. Є кілька слідів, але не так багато спроб на приманку.


Тож я змінив тактику, закинув приманку вгору та поперек і дозволив приманці опуститися на дно, а потім почав уповільнювати її зішкрябування по дну. Перший такий прийом, і я був підключений. Потім знову на наступній кастингу. Потім знову. Наступне, що я знаю, я вбиваю ним форель вгору та вниз по струмку. Я був приголомшений, тому що проїхав через стільки «відомих» ловців і не змусив рибу відреагувати, а потім раптом я кинув щось, до чого вони здавалися залежними. Цей перемикач дійсно відкрив мені очі на той факт, що те, що ми думаємо про приманку, насправді не має великого значення. Усе варто спробувати, щоб побачити, що про це думає риба.КОЛЬОРИ ПРОПОНУЮТЬ ХОРОШУ РІЗНОМАНІТНІСТЬ


Приємна особливість цих черв’яків полягає в тому, що вони представлені лише у 8 кольорах, але ці 8 кольорів дуже ефективні як для крапі, синьожаберних, так і для форелі. Я не сумніваюся, що спіймаю на цих хробаків Google eye, червоноухих, інших риб та інших видів риб, тому що кольори, дії та профіль відповідають рибі. Наразі я справді мав великий успіх із білим, лаймовим, жовто-зеленим та рожевим кольорами. Я думаю, що за допомогою цих чотирьох кольорів ви, ймовірно, зможете зловити все, що плаває у водоймі в певній точці певного розміру.ЛОВИТЬ УСЕ, ЩО ПЛАВАЄ.


Тепер це основний продукт у моїй мікропластиковій коробці. Я зберігаю його в своєму наборі для ловлі форелі, панфиби та інших легких снастей. Це виручило мене під час моєї останньої подорожі фореллю, і я очікую, що вони будуть іншими сценаріями, де це доведений переможець. Тож відтепер я обов’язково буду багатий на них і включив їх у нашу статтю про найкращі приманки для форелі.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!