Костюм MARKER SOFTSHELL OLIVE


Костюмів для активного відпочинку багато бути не може, тому KLOST вже другий день поспіль ділиться з вами новинками, які з'явилися в наявності на нашому сайті!


Костюм MARKER SOFTSHELL OLIVE - ергономічний крій, фіксуючі шви у місцях найбільшого навантаження. 

Можливість регулювання довжини, ширини, глибини та повноти виробу. 

Функціональна система вентиляційних клапанів для більш швидкого теплообміну за посиленого викиду енергії під час фізичних навантажень чи перегріву. 

Додатково, у цій моделі костюму, окрім окремого естетичного акценту додано функціональність - куртка зі зворотного її боку має яскравий, помаранчевий колір - це маркер, завдяки якому людина може себе акцентовано позиціювати на місцевості (мисливці в лісосмузі, “на номерах”, рятувальники під час виконання завдань, туристи для візуального контакту за поганих погодних умов тощо).Тришарова, волого-вітрозахисна тканина:

Перший шар - 4-way stretch, 100% polyester;

Другий шар - TPU мембранна плівка від світового лідера DENSIN – Advanta, 3000 Гр/м² за добу та WATERPROOF (W.P.R.) 8000 мм. H2O JIS liter.

Третій шар - micro fleece, еластичний, гіпоалергенний, м’який на дотик і доволі міцний матеріал.

Гігроскопічність - вбирає надлишок вологи, розподіляє та виводить назовні.

Найвищий рівень безпеки споживання, виготовлена з мінімальним впливом на людей та навколишнє середовище, відповідальне використання в рамках стандарту збереження екології - Bluesign.

Матеріал і склад тканини: C-Tk. SoftShell, polyester.

Розміри від S до 3XL.

Ціна - 3'360 грн.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!