KLOST вже давно вам радить ідеальний метод утеплення у морозну погоду!


Адже носіння термоодягу це безпрограшний варіант, щоб почувати себе комфортно і впевнено, навіть при екстремальних температурах.

Термобілизна HIMATEC — анатомічний, покращений крій; безшовна — відсутність виступаючих швів (всі шви пласкі), має широкий, високоякісний, еластичний пояс надає максимального комфорту в поясній зоні та забезпечує необхідне прилягання до тіла. 

Комплект має чудову ергономічність, комфортний і легкий.

Склад тканини включає в себе еластомір, що надає еластичності необхідної для комфорту під час руху, а ефект сухого тепла забезпечується за рахунок високого рівня вентиляції та малого коефіцієнта поглинання вологи. 

Тканина Himatec AirBasic 100 оберігає тіло від перегріву і подальшого переохолодження; двосторонній ворсистий матеріал, має прекрасні протипілінгові властивості, чудово підходить, як для першого так і для другого шару у концепції пошарового одягання.Кольори: чорний та олива.

Розміри від S до XXL.


Ціна 866 гривень.

Комплект TERMOLINE — технологічна, “активна” термобілизна найвищого ґатунку. Термобілизна для людей які роблять акцент на функціональність та естетику.

Висока якість продукту;

Міцність;

Анатомічний, покращений крій;

Високі проти-пілінгові властивості;

Безшовна технологія — відсутність виступаючих швів (шви плоскі);

Можливість машинного прання;

Відповідає функціональним вимогам.

Інноваційна тканина TERMOLINE quadro stretch, ідеально підходить для виготовлення естетичного, функціонального, високотехнологічного, "активного" одягу. 

Максимальна паропроникність — запобігає перегріву та утворенню конденсату у процесі потовиділення, випаровує надлишок вологи назовні, дихає та швидко сохне. 

Ефективна теплоізоляція — забезпечує в рази більше сухого тепла, ніж звичайний фліс, не викликає роздратування та алергії. 

М'якість і комфорт — відчуття затишного м'якого флісу із широкою функціональністю без збільшення об'єму. Кольори: олива та койот.

Розміри від S до 3XL.


Ціна 819 гривень.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!