Berkley Finisher - огляд


Якщо ви звертали увагу на змагальну риболовлю на окуня, ви помітили, що ехолот, спрямований вперед, був гарячою темою для обговорення. Ця технологія змінила спосіб рибалки, дозволивши їм ловити рибу на більш постійній основі. Хоча наша технологія змінилася за останні кілька років, наші приманки в основному залишилися незмінними. Однак нещодавно компанія Berkley випустила цілу лінійку оптимізованих приманок FFS. Ці приманки розроблені спеціально для використання з переднім ехолотом. Однією з моїх особистих улюблених приманок з цієї лінійки є новий Berkley Finisher.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ FINISHER BERKLEY


Фінішер Berkley має обтічну конструкцію в поєднанні з двома високими гачками Berkley Fusion 19. Конструкція з переміщенням ваги вперед дозволяє виконувати точні закидання за вітряних умов, а швидке падіння дозволяє націлюватись на рухому рибу на різних діапазонах глибин. Замикання цієї приманки на різних швидкостях призводить до середнього та довшого ковзання, тоді як використання довгих рухів призводить до плавного ковзання. Ця приманка доступна в різних вагах, розмірах і кольорах, що дозволяє успішно ловити підвішену рибу в будь-яких умовах.


Незважаючи на те, що ця приманка надзвичайно універсальна, вона справді сяє в умовах чистої води. Дугоподібний корпус і сплощена нижня сторона забезпечують унікальне обертання, яке баси не звикли бачити. Перпендикулярна стяжка забезпечує надійне з’єднання та реалістичну дію як під час падіння, так і під час витягування. Ця приманка дозволяє вам досягати різноманітних дій залежно від того, як окунь реагує на вашу приманку. Я використовував фінішер Berkley на різноманітних рибальських промислах, однак одна з моїх улюблених наживок для використання цієї наживки – річка Куза.ЗАСТОСУВАННЯ ФІНІШЕРА BERKLEY.


Мешкаючи в Оберні, штат Алабама, я маю доступ до різноманітних видів рибальства. Річкові системи, такі як річка Куза, є домом для великої кількості трофейного окуня. Всю осінь, зиму і ранню весну ці риби будуть висіти в товщі води в пошуках наживки. Ці риби подорожуватимуть як групами, так і самі по собі, створюючи ідеальну можливість націлити їх за допомогою Berkley Finisher. Одні з моїх улюблених місць для націлювання на окуня за допомогою Finisher – навколо стоків, берегових горбів і кульок для наживки. Один із моїх найбільш пам’ятних днів використання Finisher відбувся на річці Куза близько двох тижнів тому.


Я націлився на окуня, який харчувався кульками з наживкою посеред русла річки. Ці риби сиділи на глибині від 30 до 10 футів і подорожували великими групами. Я б використовував передній ехолот, щоб знайти ці баси, а потім наводив фінішер у напрямку, куди вони рухалися. Я дозволяв наживці впасти, доки риба не помітила це, а потім використовував серію хаотичних ривків, щоб пришвидшити їх, коли риба підходила ближче. Того дня я спіймав понад 30 плямистих окунів, а моя найкраща риба була десь у діапазоні 3 фунтів. Ловля риби за допомогою Berkley Finisher — це насичений дійством спосіб націлити рибу, що висить, за допомогою сонара, спрямованого вперед. Того дня я не втратив жодної риби, і в основному це завдяки гачкам Fusion 19 Treble, а також моїй котушці та волосіні.ІДЕАЛЬНЕ НАЛАШТУВАННЯ ФІНІШЕРА


Я вважаю за краще кинути Berkley Finisher на обертову установку з 10-фунтовою плетеною волосінню Berkley X5, прикріпленою до 10-фунтової триленової 100% фторкарбонової стрижні. У цьому конкретному випадку я кинув Finisher 7, який важить 1/2 унції. Через це я використовував 7-футову спінінгову вудку Abu Garcia Zenon середньої дії. Це вудилище має достатній хребет, щоб закидати трохи важчі наживки, і досить м’який кінчик, щоб ловити рибу на легких високих гачках. Це одне з моїх найпопулярніших вудилищ для більшості приманок для малих трьох гачків.


Для котушки я віддаю перевагу розміру 3000 із швидким вилученням. Більша котушка забезпечує більшу ємність волосіні та більше контролю над вашою наживкою. Більша шпуля також дозволяє швидше підтягувати волосінь, що важливо при підбиранні волосіні між ривками. Однією з моїх улюблених котушок для використання з Berkley Finisher є Shimano Stradic FL розміру 3000. Berkley Finiser — це надзвичайно унікальна приманка, яка ідеально підходить для лову підвішеної риби на різноманітних рибних промислах. Якщо ви шукаєте приманку, призначену для лову риби за допомогою переднього ехолота, не шукайте далі, ніж Berkley Finisher.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!